Seria Est
Unirea Teleajen –
Avântul Iordăcheanu 2-2
CS Brazi – Prahova II
Tomșani 5-4
AS Strejnic – Voința
Vadu Părului 2-2
Avântul Tomșani –
Progresul Bucov 4-0
Viitorul Fulga –
Prahova Tg. Vechi 0-1
Voința Ciorani – Gloria
Plopu 0-2
Știința Albești –
Sportul Valea Călugărească 3-3
AS Pleașa – CS Șirna
7-0
Energia Pietroșani –
AS Malamuc 1-5
Clasament
1. Gloria Plopu 21 17
2 2 68-18 53
2. Prahova Tg.
Vechi 21 14 3 4 47-25 45
3. Unirea Teleajen 21
13 2 6 51-27 41
4. Voinţa Vadu
Părului 21 12 4 5 68-40 40
5. Voinţa Ciorani 21
12 4 5 48-26 40
6. AS Strejnic 21 10
5 6 44-31 35
7. Avântul Tomşani 21
10 5 6 41-30 35
8. Ştiinţa Albeşti 21
10 5 6 45-42 35
9. AS Pleaşa 21 9 5
7 48-42 32
10. Avântul
Iordăcheanu 21 9 4 8 39-34 31
11. AS Malamuc 21 8
4 9 43-29 28
12. CS Brazi 21 7 6
8 43-57 27
13. Sportul Valea
Călugărească 21 6 7 8 50-32 25
14. Energia
Pietroşani 21 6 3 12 57-69 21
15. CS Şirna 21 4 3
14 32-66 15
16. Progresul Bucov
21 4 1 16 20-62 13
17. Viitorul Fulga 21
3 1 17 33-87 10
18. Prahova II Tomşani
21 1 4 16 24-84 7
Seria Nord
Intersport
Filipești de Târg – Voința Măgurele 2-1
Voința Gornet –
Găzarul Surani 6-3
Victoria Bordeni –
Voința Vărbilău 1-1
Luceafărul Drajna –
Teleajen Văleni 1-0
Brădetul Ștefești –
Flacăra Mălăiești 2-3
Unirea Lipănești –
AS Podenii Noi 6-1
Voința Livadea –
Real Rio Cocoșești 3-1
CSO II Plopeni –
Gloria Vâlcănești 2-1
Tineretul Bucov –
Petrolul Teleajen 2-2
Clasament
1. Intersport
Filipeşti de Târg 21 17 0 4 49-23 51
2. Brădetul
Ştefeşti 21 13 2 6 50-32 41
3. Găzarul Surani 21
12 3 6 72-43 39
4. CSO II Plopeni 21
12 3 6 39-33 39
5. Tineretul Bucov 21
10 5 6 49-39 35
6. Voinţa Livadea 21
11 2 8 44-37 35
7. Petrolul
Teleajen 21 10 4 7 52-40 34
8. Victoria Bordeni
21 10 2 9 44-36 32
9. Real Rio
Cocoşeşti 21 10 1 10 39-33 31
10. Gloria
Vâlcăneşti 21 9 4 8 35-33 31
11. Voinţa Măgurele
21 8 5 8 39-36 29
12. Teleajen Văleni
21 9 2 10 43-42 29
13. Flacăra
Mălăieşti 21 9 2 10 51-51 29
14. Voinţa Gornet 21
8 3 10 43-45 27
15. Unirea Lipăneşti
21 7 3 11 48-55 24
16. AS Podenii Noi 21
7 2 12 34-63 23
17. Voinţa Vărbilău
21 1 5 15 29-75 8
18. Luceafărul
Drajna 21 1 2 18 23-67 5
Seria Vest
Precizia Breaza –
CS Brazi Negoiești 0-1
AS Mislea – Prahova
Nedelea 3-0
AS Tg. Vechi –
Viitorul Aricești 3-2
Tricolor Varnița –
Prahovița Măgureni 5-0
Conpet II Ploiești –
Gloria Ologeni 3-1
CS Cornu – AFC II
Filipești 3-0
CS Valea Doftanei –
Cetatea Coada Izvorului 2-1
Sori Tg. Nou –
Unirea Cocorăștii Colț 1-3
Dalina Bărcănești –
Petrolul Băicoi 2-7
Clasament
1. Precizia Breaza 21
17 1 3 80-23 52
2. Tricolor Varniţa
21 15 2 4 64-24 47
3. Unirea
Cocorăştii Colţ 21 14 3 4 62-23 45
4. CS Brazi
Negoieşti 20 14 1 5 48-36 43
5. Cetatea Coada
Izvorului 21 13 1 7 68-39 40
6. Prahova Nedelea 21
12 3 6 52-26 39
7. Petrolul Băicoi 21
13 0 8 45-33 39
8. Conpet II
Ploieşti 21 10 2 9 56-39 32
9. AS Mislea 21 9 4
8 34-36 31
10. AS Tg. Vechi 21
9 3 9 36-36 30
11. CS Cornu 21 9 1
11 47-46 28
12 AFC II Filipeşti
21 7 3 11 35-53 24
13. Gloria Ologeni 21
6 3 12 52-72 21
14. Dalina
Bărcăneşti 21 6 3 12 48-71 21
15. Viitorul
Ariceşti 21 5 4 12 30-43 19
16. Sori Tg. Nou 21
3 5 13 34-44 14
17. CS Valea
Doftanei 21 4 1 16 17-77 13
18. Prahoviţa Măgureni 20 2 0 18 18-105 6
Rusine arbitrului Razvan Ioana care si-a batut joc de GloriaValcanesti in jocul cu cso plopeni
RăspundețiȘtergereda se vinde pentru 10 lei pe la valea doftanei si pe noi ne-a furat intr-un meci la ei
RăspundețiȘtergererusine acestui albitru la fel si federatiei in frunte cu crangasu rusine domnilor in locul vostru mas retrage
RăspundețiȘtergere