Ora 20.00, Larnaca: Cipru – Islanda
Sebastien Delferiere – Frank Bleyen, Yves De
Neve – Wim Smet (Belgia)
Ora 20.00, Oslo: Norvegia – Slovenia
Firat Aydinus – Serkan Ok, Aleks Tascioglu –
Bulent Yildirim (Turcia)
Ora 20.00, Ramat Gan: Israel – Rusia
Mark Clattenburg – Stephen Child, Simon Beck –
Michael Dean (Anglia)
Ora 20.30, București: România – Andorra
Pavle Radovanovic (foto) – Dragan Vujovic, Veselin
Radunovic – Jovan Kaludjerovic (Muntenegru); observator - Vladimir Petrov (Ucraina)
Ora 20.30, Tbilisi: Georgia – Spania
Svein Oddvar Moen- Kim Haglund, Frank Andas –
Tommy Skjerven (Norvegia)
Ora 21.00, Istanbul: Turcia – Estonia
Marcin Borski – Rafal Rostkowski, Tomasz
Listkiewicz – Pawel Gil (Polonia)
Ora 21.00, Zenica: Bosnia – Letonia
Denz Aytekin – Guido Kleve, Stefan Lupp –
Marco Fritz (Germania)
Ora 21.15, Bratislava: Slovacia –
Liechtenstein
Simon Lee Evans – Eddie King, Alun Boore – Huw
Jones (Țara
Galilor)
Ora 21.30, Belgrad: Serbia - Țara Galilor
Duarte Gomes – Ricardo Santos, Venancio Tome –
Joao Ferreira (Portgalia)
Ora 21.30, Malmo: Suedia – Kazahstan
Serghi Boiko – Volodimir Volodin, Oleksandr
Korniko – Oleksandr Derdo (Ucraina)
Ora 21.30, Budapesta: Ungaria – Olanda
Pedro Proenca – Bertino Miranda, Tiago Trigo –
Joao Santos (Portugalia)
Ora 21.30, Lucerna: Elveția – Albania
Ovidiu Hațegan – Zoltan Szekely,
Octavian Șovre
– Istvan Kovacs (România)
Ora 21.30, Serravalle: San Marino – Muntenegru
Neil Doyle – Ciaran Delaney, Mark Gavin –
Robert Rogers (Irlanda)
Ora 21.35, Viena: Austria – Germania
Bjorn Kuipers – Sander Van Roekel, Erwin
Zeinstra – Richard Liesveld (Olanda)
Ora 21.45, Bruxelles: Belgia – Croația
Alberto Undiano Mallenco – Roberto Diaz Perez,
Raul Cabanero Martinez – Carlos Clos Gomez (Spania)
Ora 21.45, Sofia: Bulgaria – Armenia
Stephan Studer – Sandro Pozzi, Jean Yves Wicht
– Stephan Klossner (Elveția)
Ora 21.45, Modena: Italia – Malta
Antti Munukka – Matti Heininen, Jan Peter Aravirta
– Dennis Antamo (Finlanda)
Ora 21.45, Belfast: Irlanda de Nord –
Luxemburg
Vlado Glodjovic – Vladimir Jovanovic, Goran
Kojic - Bosko Jovanetic (Serbia)
Ora 21.45, Atena: Grecia – Lituania
Mark Courtney – Eamonn Shanks, Gareth Eakin –
Raymond Crangle (Irlanda de Nord)
Ora 21.45, Wroclaw: Polonia – Moldova
Ilias Spathas – Dimitrios Bozatzidis,
Dimitrios Saraidaris – Anastasios Kakos (Grecia)
Ora 22.00, Glasgow: Scoția – Macedonia
Serghei Karasev – Anton Averianov, Tikhon
Kalugin – Maxim Laiushkin (Rusia)
Ora 22.00, Londra: Anglia – Ucraina
Cuneyt Cakir – Bahattin Duran, Tarik Ongun –
Tolga Ozkalfa (Turcia)
Ora 22.00, Paris: Franța – Belarus
Huseyin Gocek – Mehmet Satman, Orkun Aktas –
Halis Ozkhaya (Turcia)
Ora 22.15, Braga: Portugalia – Azerbaidjan
Szymon Marciniak – Pawel Sokolnicki, Radoslav
Siejka – Robert Malek (Polonia)
Cupa Regiunilor
Ora 14.00, Istanbul: Merkuriy (Kazahstan) –
Karmiel Tzfat (Israel)
Nikola Dabanovic – Milos Asovic (Muntenegru),
Bayik Erdem – Bayarslan Volkan (Turcia)
Ora 16.00, Istanbul: Prahova Muntenia –
Istanbul
Enea Jorgji – Proletar Puto (Albania), Divan
Valkov – Nikola Popov (Bulgaria)
Preliminariile Campionatului European Feminin
Juniori sub 17 ani
Ora 17.30, Odranci (Slovenia): Slovenia –
Estonia
Olga Tanschi – Vera Onică (Moldova), Milica
Kikanovic – Biljana Lukic (Serbia)
Ora 17.30, Beltinci (Slovenia): Islanda –
Cehia
Eleni Lampadariou – Stella Gogou (Grecia), Simon Smej – Stefan Fekonja
(Slovenia)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu